HOME PAGE
FRIENDS' WEBSITES POLSKIE STRONY MY MOVIE REVIEWS
MK'S BLOG MK's FORUM
Najpopularniejsze Polskie strony internetowe, tak jak to miało miejsce w 2008 roku:

Google Polska

Wyszukiwarka stron WWW, grafiki, grup dyskusyjnych, katalog tworzony na bazie ODP i wzbogacany przy użyciu własnej technologii

Nasza-klasa.pl

Serwis umożliwiający kontakt ze znajomymi z lat szkolnych.

Onet.pl

Wiadomości z kraju i ze świata, baza danych firm i instytucji, ogłoszenia, pasaż handlowy, wyszukiwarka i katalog stron, czat, blog, randki, pogoda, konta e-mail i WWW, kartki pocztowe.

Allegro

Polski internetowy serwis aukcyjny.

YouTube

YouTube jest najlepszą metodą na dostarczenie materiału video tym którzy dla Ciebie cos znaczą. Wgraj, archiwuj i dziel się swoimi filmami z całym światem!

Wirtualna Polska

Serwisy informacyjne i finansowe, katalog stron internetowych, poczta e-mail i strony WWW, czat, komunikator, randki, gry online, platforma e-commerce.

Interia.pl

Serwisy informacyjne, m.in. pogoda, wiadomości, motoryzacja, kobieta; konta pocztowe i WWW, wyszukiwarka i tematyczny katalog stron internetowych, czateria, wirtualne kartki, pasaż handlowy.

Fotka.pl

Milliony profili ludzi którzy chcą się pokazać.

Wikipedia

Wolna encyklopedia we wszystkich językach. Kilkaset tysięcy polskich haseł.

Wrzuta.pl

Serwis do dzielenia się z innymi swoimi plikami multimedialnymi, zdjęciami, filmami oraz nagraną muzyką.

O2.pl

Wiadomości, darmowe konta e-mail, program TV, chat, randki i komunikator Tlen.pl.

RapidShare

Users can upload up to 100 meg files for sharing. Provides downloads of 100 megs per hour on the free service. Premium service also available.

Gazeta.pl

Informacje, wyszukiwarka, katalog, konta e-mail i forum. Serwisy tematyczne i lokalne w 20 miastach.

Pudelek.pl

Plotki, fotki i skandale. Polski portal o polskim show biznesie.

Grono.net

Offers videos, groups and forums as well as profile pages and classifieds. Based in Poland, available in several languages.

OtoMoto

W ofercie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i motocykle.

RedTube

Portal gigante de vídeos de sexo. Hmmm czerwony YouTube.... jak myślicie o czym to strona?

Yahoo!

Numer jeden portal na świecie. W Polsce nie tak popularny ze względu na brak polskojęzycznej wersji. Jest dostępna tylko poczta elektroniczna po polsku. Polecam.

Ściąga

Serwis zawiera obszerną bazę wypracowań i pomocy szkolnych.

Fotosik.pl

Umożliwia bezpłatne magazynowanie i udostępnianie w Internecie plików graficznych.

Pomocne strony:
Polskie Portale:
Tecza Wspomnien - Teresa Szabo, Copyright 2008 Lulu Inc.Najnowsza wydana książka Teresy Szabo "Tęcza Wspomnień" jest obecnie dostepna na całym świecie poprzez wydawnictwo Lulu. Zapraszamy do lektury.

"Tęcza Wspomnień"

Teresa Szabo
Copyright © 2008 Lulu Inc.
Książka ta to kolekcja krótkich opowiadań na pierwszy rzut oka ze sobą nie powiązanych. Każde z opowiadań zawiera w sobie świeże i wartościowe spostrzeżenia autorki na tematy związane z emigracją, amerykanizacją, różnicą kultur i ludzkich związków. Jednak po przeczytaniu kilku z nich, zaczyna się zarysowywać całokształt obrazu wizji Pani Szabo. Wizja ta przedstawia jaskrawy kontrast życia emigrantów na tle realiów społeczeństwa amerykańskiego. Emigrantów, którzy próbują się odnaleźć i asymilować do nowej kultury, jednak często nie są w stanie porzucić głęboko w podświadomości wyrytych nawyków i wartości wyniesionych z rodzimego kraju. Opowiadania napisane są dobrym stylem, który pozwala na lekką i przyjemną lekturę. Nie zapominajmy jednak, że literatura to nie tylko rozrywka. Czytając te opowiadania po raz kolejny często dają one kompletnie inny obraz i nasuwają czytelnikowi wiele poważnych pytań...
Strony polonijne na których można umieścić ogłoszenie:
pajeczyna.pl
ogloszesnia-us.com
oChicago.com
Gablota.com
AZPolonia.com
NaszeIll.com
NaszNY.com
Lepsi.com
Infolinia.com
Poland.us
Polish Forums
Polonia.net
Polish Classifieds
Polish News
First Poland
Poradnik Pedagogiczno-Resocjalizacyjny
Jeśli nie wiesz jak poradzić sobie z problemem lub potrzebujesz innego spojrzenia na Twoje sprawy. Może borykasz się z trudnościami we własnym otoczeniu. Potrzebujesz porady, konsultacji? Zapraszam!

"Sztuka Bogacenia się", "Jak zostać Bogtym", "Jak Myśleć by stać się Bogatym?"  czy "Nauka bogacenia się"...

Jak by nie przetłumaczył tytułu

"The Science of Getting Rich"
Wallace D. Wattles

napisał dzieło
które nic nie straciło na aktulaności, wręcz przeciwnie
fanatastycznie popularny film "The Secret" jest bazowany
na wiedzy zawartej w tej książce!

"Sztuka bogacenia się"

Książka ta jest z 1905 roku, wygasły na nią prawa autorskie.
Udostępniam ją tutaj za darmo bo uważam ją za bardzo wartościwą,
oto cytaty:

"Posiadanie pieniędzy i własności jest rezultatem pewnego schematu postępowania; ci, którzy postępują w Pewien Sposób – celowo lub przez przypadek – stają się bogaci; natomiast ci, których działania odbiegają od tego Pewnego Sposobu, pozostają biedni bez względu na to, jak ciężko pracują i jak bardzo są uzdolnieni. Jest prawem naturalnym, że podobne przyczyny zawsze wywołują podobne skutki, dlatego każdy mężczyzna lub kobieta, którzy nauczą się działać w pewien odpowiedni sposób, staną się nieodmiennie bogatymi."

"Musisz pozbyć się myśli o współzawodnictwie. Masz tworzyć, a nie konkurować o to, co już zostało stworzone. Nie musisz nic nikomu zabierać. Nie musisz być twardy i bezwzględny. Nie musisz posuwać się do oszustwa czy wykorzystywać innych. Nie musisz nikogo zmuszać, by pracował dla Ciebie za mniej niż zarabia obecnie."

"Nie musisz patrzeć z zazdrością na własność innych; nikt nie posiada tego, czego nie mógłbyś zdobyć sam, bez zabierania drugiemu czegokolwiek."

"Biedę można usunąć, ale nie poprzez zwiększanie ilości zamożnych ludzi , którzy myślą o biedzie, tylko poprzez zwiększanie liczby biednych ludzi, mających zamiar z wiarą stać się bogatymi. Biedni nie potrzebują dobroczynności; potrzebują inspiracji. Dobroczynność daje im tylko chleb, by utrzymać ich przy życiu lub rozrywkę, by zapomnieli o ubóstwie na godzinę lub dwie; inspiracja natomiast sprawi, że podniosą się oni z biedy. Jeśli chcesz pomóc biednym, pokaż im, że mogą stać się bogaci; udowodnij to i sam stań się bogaty."

"Wielu ludzi może szydzić z pomysłu, że istnieje ścisła nauka o zdobywaniu bogactwa. Trzymając się przekonania, że zasoby bogactwa są ograniczone, będą oni nalegać, by instytucje rządowe i społeczne zostały zmienione, zanim ktokolwiek posiądzie wiedzę. Nie jest to jednak prawdą. To prawda, że rządy utrzymują masy w ubóstwie, ale dzieje się tak tylko dlatego, że masy nie działają i nie myślą w Pewien Sposób . Jeśli masy zaczną posuwać się naprzód, tak jak jest to wskazane w tej książce, to ani rządy, ani układy przemysłowe nie mogą ich powstrzymać; wszystkie układy muszą zostać zmodyfikowane, by zrobić miejsce dla postępu."

"Mężczyźni i kobiety praktykujący powyższe zasady z pewnością staną się bogaci, a ich bogactwo będzie wprost proporcjonalne do pewności ich wizji, stałości ich wiary i celu oraz siły ich wdzięczności." - kończy swoją książkę autor.


Poradnik

MK Links and Comments, Copyright © 2007-2016 Marcin Kubik
Friendly Links: Lulu | TakSobie | DreamGallery | Trasan | PyramidWealth | Poradnik